Úvodní stránka

 

Jste v situaci, kdy nevíte kudy kam?

Trápí Vás zdravotní či jiný problém? Cítíte se někdy ztraceni a hledáte cestu jak Váš život změnit, zpříjemnit, zjednodušit? Hledáte vnitřní sílu k vyřešení problémů v partnerském vztahu, či konfliktu v zaměstnání? Řešení stojí přímo před Vámi, aniž byste to ještě tušili.

Věřím tomu, že život nás zavede vždy tam, kde máme být. Měli bychom se vzdát veškerého odporu a odevzdat se všemu, co se před námi rozprostírá, ať už je to cokoliv.

Vítejte na mých stránkách. Nevěřím, že Vás sem přivedla pouhá náhoda – jednoduše jste jen “naslouchali” a nechali se vést.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak jsem se dostala k Rekonektivnímu léčení® a Informační medicíně?

Už jako mladá jsem mívala předtuchy. Dostávala jsem se do situací, ve kterých jsem "už byla". Zdály se mi sny, které se během několika dnů proměnily ve skutečnost. Brala jsem to jako samozřejmost. Někdy to bylo časté, pak to odeznělo, nebo jsem tomu jen nevěnovala pozornost? Toto byl jen začátek. Vždy, když jsem byla v přírodě, pociťovala jsem zvláštní brnění a teplo v dlaních. Netušila jsem, že nás obklopují energie, že jsou všude kolem nás, že my jsme energie ... a že tyto energie můžeme vnímat, přijímat je a předávat je dál. Toto období které zmiňuji, bylo asi před 15ti lety.

Čas běžel a já jsem se nechala semlít životním kolotočem. Semlela mě práce o které jsem si myslela, že mě naplňuje. Pracovala jsem ve stresu, honila termíny a osobní život šel úplně stranou. Časem tělo začalo stávkovat a vysílalo varovné signály abych zvolnila - ale já nééé. Nejprve přišly lehčí zdravotní problémy a pak se to stupňovalo. Běhala jsem po doktorech jako důchodce. Doktoři nikdy neřešily příčinu nemocí, vždy jen potlačovaly příznaky. Byl to začarovaný kruh. Vyléčil se mi jeden problém, za týden se objevil někde jinde. Toto trvalo pár let, dokud mi nedošlo, že něco dělám špatně. Po vážnějších zdravotních problémech jsem se rozhodla změnit svůj život. Odešla jsem z práce a rozhodla se pro dvou měsíční dovolenou. Změnila jsem životní přístup, rozhodla se pro alternativní způsob léčení, změnila stravu a detoxikovala tělo od všech léků, které jsem za poslední leta zpolykala. Zotavovala jsem se ze stresu a věnovala se sama sobě. V té době jsem začala cvičit jogu, kterou jsem si hned na první lekci zamilovala. Trvalo dlouho, než jsem se cítila zase plná energie a elánu a dovolená se mi nakonec protáhla na 8 měsíců smile V té době jsem opět začala pociťovat to známé horko v dlaních a najednou mi do ruky přišly knihy o čakrách, auře, o energiích. Našla jsem tam většinu odpovědí na mé otázky. Začala jsem se učit pracovat s těmito energiemi a časem jsem zjistila, že mám schopnost tyto energie předávat druhým lidem. Místo toho, abych se léčení a joze věnovala naplno a toto rozvíjela, našla jsem si zaměstnání, které mě zase začalo pomalu, ale jistě semílat. Někdy potřebujeme více životních lekcí, abychom se z nich ponaučili! Nyní už jsem věděla, že tudy cesta nevede a když jsem na internetu hledala seminář, kde by mě naučili předávat energie dál, abych si neublížila a popřípadě na sebe nemoci nepřetahovala, první, na co jsem narazila, byl seminář Rekonektivního léčení®! Ono si mě vlastně našlo samo smile

Na semináři jsem potkala zajímavé lidi a zažila úžasné věci při práci s energií. Najednou jsem měla pocit, který bych přirovnala pocitu, který zažíváme, když se vracíme po hodně dlouhé době  domů. Rozhodla jsem se kompletně změnit život. Ze dne na den se stal z účetní praktik Rekonektivního léčení® a Reconnection® a také instruktor jogy na plný úvazek. Naučila jsem se předávat tyto léčivé energii i na lekcích jogy. Jsem spokojená nejen já, ale i lidé, kteří mé lekce navštěvují.

Změna životního stylu a joga mne přivedly k různým očistným technikám, kterými se dá předcházet nemocem. Začala jsem se zajímat o jiné detoxikační metody a metody alternativního směru, až jsem narazila na metodu MUDr. Josefa Jonáše a jsem z ní nadšená. Sama jsem prošla několikaměsíční detoxikací pomocí informačních preparátů a nadchla jsem se pro to natolik, že jsem absolvovala vzdělávací program a stala se certifikovaným detoxikačním terapeutem. Líbí se mi, že se zaměřujeme na tělo jako celek, řešíme nemoci a zdravotní problémy od jejich kořenů, nepotlačujeme jen příznaky, jako to dělá klasická medicína. Toto je cesta, ktará dokáže pomoci s jakoukoliv nemocí.

Teď už vím, že jsem konečně na správné cestě. Že tudy se mám nechat vést.